LIGA5 SERIA2 SENIORI SEZON 2011-2012 PROGRAM COMPLET SI REZULTATE
ETAPA1(dum.28.08.11 h17.30)
unirea manasia-cosereni cosereni 3-0n
libertatea salcioara-vointa cocora 0-4
viitorul axintele2-infratirea jilavele 2-7
recolta barcanesti-recolta malu rosu 4-0
secunda adancata-fulgerul fierbinti 2-3
fc dridul-aiva rasi 1-1
unirea sarateni-unirea ion roata 4-2
vointa maia-viitorul moldoveni 3-1
ETAPA2(DUM.04.09.11 h17.00)
vointa cocora-unirea manasia 2-1
infratirea jilavele-libertatea salcioara 8-2
recolta malu rosu-viitorul axintele2 3-1
fulgerul fierbinti-recolta barcanesti 1-2
aiva rasi-secunda adancata
unirea ion roata-fc dridul 7-0
viitorul moldoveni-unirea sarateni 2-1
cosereni cosereni-vointa maia 2-3
ETAPA3(dum11.09.11 h17.00)
vointa cocora-cosereni cosereni 5-1
unirea manasia-infratirea jilavele 3-0
libertatea salcioara-recolta malu rosu 1-4
viitorul axintele2-fulgerul fierbinti 4-0
recolta barcanesti-aiva rasi 5-0
secunda adancata-unirea ion roata 2-1
fc dridul-viitorul moldoveni 1-3
unirea sarateni-vointa maia 6-2
ETAPA4(dum.18.09.11 h17.00)
infratirea jilavele-vointa cocora 0-1
recolta malu rosu-unirea manasia 1-3
fulgerul fierbinti-libertatea salocioara 3-2
aiva rasi-viitorul axintele2 1-1
unirea ion roata-recolta barcanesti 2-1
viitorul moldoveni-secunda adancata 4-5
vointa maia-fc dridul 5-1
cosereni cosereni-unirea sarateni 4-1
ETAPA5(dum.25.09.11 h17.00)
vointa cocora-recolta malu rosu 13-1
infratirea jilavele-cosereni cosereni 3-0
unirea manasia-fulgerul fierbinti 4-1
libertatea salcioara-aiva rasi 5-0
viitorul axintele2-unirea ion roata 0-2
recolta barcanesti-viitorul moldoveni 1-1/3-0mv
secunda adancata-vointa maia 1-0
fc dridul-unirea sarateni 4-1
ETAPA6(dum.02.10.11 h16.00)
fulgerul fierbinti-vointa cocora 3-4
aiva rasi-unirea manasia 0-7
recolta malu rosu-infratirea jilavele-4-3
unirea ion roata-libertatea salcioara 3-1
viitorul moldoveni-viitorul axintele2 0-0
vointa maia-recolta barcanesti 2-1
unirea sarateni-secunda adancata 4-2
cosereni cosereni-fc dridul 0-2
ETAPA7(dum.09.10.11 h16.00)
recolta malu rosu-cosereni cosereni 7-6
infratirea jilavele-fulgerul fierbinti 3-3
vointa cocora-aiva rasi 3-0
secunda adancata-fc dridul 4-3
unirea manasia-unirea ion roata 2-0
libertatea salcioara-viitorul moldoveni 2-5
viitorul axintele2-vointa maia 1-2
recolta barcanesti-unirea sarateni 3-0
ETAPA8(dum.16.10.11 h16.00)
fulgerul fierbinti-recolta malu rosu 5-1
aiva rasi-infratirea jilavele 1-1/0-3mv
unirea ion roata-vointa cocora 0-1
viitorul moldoveni-unirea manasia 2-1
vointa maia-libertatea salcioara 6-1
unirea sarateni-viitorul axintele2 4-1
fc dridul-recolta barcanesti 3-1/0-3mv
cosereni cosereni-secunda adancata 1-6
ETAPA9(dum.23.10.11 h16.00)
cosereni cosereni-fulgerul fierbinti2-8
recolta malu rosu-aiva rasi 2-0
infratirea jilavele-unirea ion roata 5-2
vointa cocora-viitorul moldoveni 6-0
unirea manasia-vointa maia 4-2
libertatea salcioara-unirea sarateni 1-4
viitorul axintele2-fc dridul 1-0
recolta barcanesti-secunda adancata 7-1
ETAPA10(dum.30.10.11 h14.00)
aiva rasi-fulgerul fierbinti 2-4
unirea ion roata-recolta malu rosu 3-0
viitorul moldoveni-infratirea jilavele 2-1
vointa maia-vointa cocora 4-3
unirea sarateni-unirea manasia 1-2
fc dridul-libertatea salcioara 7-0
secunda adancata-viitorul axintele2 2-0
recolta barcanesti-cosereni cosereni 3-0mv
ETAPA11(dum.06.11.11 h14.00)
cosereni cosereni-aiva rasi 5-1
fulgerul fierbinti-unirea ion roata 4-3
recolta malu rosu-viitorul moldoveni 4-4
infratirea jilavele-vointa maia 2-4
vointa cocora-unirea sarateni 19-0
unirea manasia-fc dridul 4-2
libertatea salcioara-secunda adncata 4-1
viitorul axintele2-recolta barcanesti 0-0
ETAPA12(dum.13.11.11 h14.00)
unirea ion roata-aiva rasi 7-0
viitorul moldoveni-fulgerul fierbinti 0-2
vointa maia-recolta malu rosu 3-2
unirea sarateni-infratirea jilavele 1-3
fc dridul-vointa cocora 2-7
secunda adancata-unirea manasia 3-7
recolta barcanesti-libertatea salcioara 7-0
viitorul axintele2-cosereni cosereni 1-1
ETAPA13(dum.20.11.11 h14.00)
cosereni cosereni-unirea ion roata 0-0
aiva rasi-viitorul moldoveni 3-2
fulgerul fierbinti-vointa maia 4-2
recolta malu rosu-unirea sarateni 5-1
infratirea jilavele-fc dridul 1-1
vointa cocora-secunda adancata 11-1
unirea manasia-recolta barcanesti 1-2
libertatea salcioara-viitorul axintele2 2-2
ETAPA14(dum.27.11.11 h14.00)
viitorul moldoveni-unirea ion roata 3-5
vointa maia-aiva rasi 4-3
unirea sarateni-fulgerul fierbinti 2-4
fc dridul-recolta malu rosu 1-1
secunda adancata-infratirea jilavele 2-2
recolta barcanesti-vointa cocora 0-0
viitorul axintele2-unirea manasia 1-6
libertatea salcioara-cosereni cosereni 6-1
ETAPA15(dum.04.12.11 h14.00)
cosereni cosereni-viitorul moldoveni 5-0
unirea ion roata-vointa maia 0-3
aiva rasi-unirea sarateni 3-1
fulgerul fierbinti-fc dridul 1-2
recolta malu rosu-secunda adancata 0-1
infratirea jilavele-recolta barcanesti 0-2
vointa cocora2-viitorul axintele2 11-0
unirea manasia-libertatea salcioara 9-1
unirea manasia-cosereni cosereni 3-0n
libertatea salcioara-vointa cocora 0-4
viitorul axintele2-infratirea jilavele 2-7
recolta barcanesti-recolta malu rosu 4-0
secunda adancata-fulgerul fierbinti 2-3
fc dridul-aiva rasi 1-1
unirea sarateni-unirea ion roata 4-2
vointa maia-viitorul moldoveni 3-1
ETAPA2(DUM.04.09.11 h17.00)
vointa cocora-unirea manasia 2-1
infratirea jilavele-libertatea salcioara 8-2
recolta malu rosu-viitorul axintele2 3-1
fulgerul fierbinti-recolta barcanesti 1-2
aiva rasi-secunda adancata
unirea ion roata-fc dridul 7-0
viitorul moldoveni-unirea sarateni 2-1
cosereni cosereni-vointa maia 2-3
ETAPA3(dum11.09.11 h17.00)
vointa cocora-cosereni cosereni 5-1
unirea manasia-infratirea jilavele 3-0
libertatea salcioara-recolta malu rosu 1-4
viitorul axintele2-fulgerul fierbinti 4-0
recolta barcanesti-aiva rasi 5-0
secunda adancata-unirea ion roata 2-1
fc dridul-viitorul moldoveni 1-3
unirea sarateni-vointa maia 6-2
ETAPA4(dum.18.09.11 h17.00)
infratirea jilavele-vointa cocora 0-1
recolta malu rosu-unirea manasia 1-3
fulgerul fierbinti-libertatea salocioara 3-2
aiva rasi-viitorul axintele2 1-1
unirea ion roata-recolta barcanesti 2-1
viitorul moldoveni-secunda adancata 4-5
vointa maia-fc dridul 5-1
cosereni cosereni-unirea sarateni 4-1
ETAPA5(dum.25.09.11 h17.00)
vointa cocora-recolta malu rosu 13-1
infratirea jilavele-cosereni cosereni 3-0
unirea manasia-fulgerul fierbinti 4-1
libertatea salcioara-aiva rasi 5-0
viitorul axintele2-unirea ion roata 0-2
recolta barcanesti-viitorul moldoveni 1-1/3-0mv
secunda adancata-vointa maia 1-0
fc dridul-unirea sarateni 4-1
ETAPA6(dum.02.10.11 h16.00)
fulgerul fierbinti-vointa cocora 3-4
aiva rasi-unirea manasia 0-7
recolta malu rosu-infratirea jilavele-4-3
unirea ion roata-libertatea salcioara 3-1
viitorul moldoveni-viitorul axintele2 0-0
vointa maia-recolta barcanesti 2-1
unirea sarateni-secunda adancata 4-2
cosereni cosereni-fc dridul 0-2
ETAPA7(dum.09.10.11 h16.00)
recolta malu rosu-cosereni cosereni 7-6
infratirea jilavele-fulgerul fierbinti 3-3
vointa cocora-aiva rasi 3-0
secunda adancata-fc dridul 4-3
unirea manasia-unirea ion roata 2-0
libertatea salcioara-viitorul moldoveni 2-5
viitorul axintele2-vointa maia 1-2
recolta barcanesti-unirea sarateni 3-0
ETAPA8(dum.16.10.11 h16.00)
fulgerul fierbinti-recolta malu rosu 5-1
aiva rasi-infratirea jilavele 1-1/0-3mv
unirea ion roata-vointa cocora 0-1
viitorul moldoveni-unirea manasia 2-1
vointa maia-libertatea salcioara 6-1
unirea sarateni-viitorul axintele2 4-1
fc dridul-recolta barcanesti 3-1/0-3mv
cosereni cosereni-secunda adancata 1-6
ETAPA9(dum.23.10.11 h16.00)
cosereni cosereni-fulgerul fierbinti2-8
recolta malu rosu-aiva rasi 2-0
infratirea jilavele-unirea ion roata 5-2
vointa cocora-viitorul moldoveni 6-0
unirea manasia-vointa maia 4-2
libertatea salcioara-unirea sarateni 1-4
viitorul axintele2-fc dridul 1-0
recolta barcanesti-secunda adancata 7-1
ETAPA10(dum.30.10.11 h14.00)
aiva rasi-fulgerul fierbinti 2-4
unirea ion roata-recolta malu rosu 3-0
viitorul moldoveni-infratirea jilavele 2-1
vointa maia-vointa cocora 4-3
unirea sarateni-unirea manasia 1-2
fc dridul-libertatea salcioara 7-0
secunda adancata-viitorul axintele2 2-0
recolta barcanesti-cosereni cosereni 3-0mv
ETAPA11(dum.06.11.11 h14.00)
cosereni cosereni-aiva rasi 5-1
fulgerul fierbinti-unirea ion roata 4-3
recolta malu rosu-viitorul moldoveni 4-4
infratirea jilavele-vointa maia 2-4
vointa cocora-unirea sarateni 19-0
unirea manasia-fc dridul 4-2
libertatea salcioara-secunda adncata 4-1
viitorul axintele2-recolta barcanesti 0-0
ETAPA12(dum.13.11.11 h14.00)
unirea ion roata-aiva rasi 7-0
viitorul moldoveni-fulgerul fierbinti 0-2
vointa maia-recolta malu rosu 3-2
unirea sarateni-infratirea jilavele 1-3
fc dridul-vointa cocora 2-7
secunda adancata-unirea manasia 3-7
recolta barcanesti-libertatea salcioara 7-0
viitorul axintele2-cosereni cosereni 1-1
ETAPA13(dum.20.11.11 h14.00)
cosereni cosereni-unirea ion roata 0-0
aiva rasi-viitorul moldoveni 3-2
fulgerul fierbinti-vointa maia 4-2
recolta malu rosu-unirea sarateni 5-1
infratirea jilavele-fc dridul 1-1
vointa cocora-secunda adancata 11-1
unirea manasia-recolta barcanesti 1-2
libertatea salcioara-viitorul axintele2 2-2
ETAPA14(dum.27.11.11 h14.00)
viitorul moldoveni-unirea ion roata 3-5
vointa maia-aiva rasi 4-3
unirea sarateni-fulgerul fierbinti 2-4
fc dridul-recolta malu rosu 1-1
secunda adancata-infratirea jilavele 2-2
recolta barcanesti-vointa cocora 0-0
viitorul axintele2-unirea manasia 1-6
libertatea salcioara-cosereni cosereni 6-1
ETAPA15(dum.04.12.11 h14.00)
cosereni cosereni-viitorul moldoveni 5-0
unirea ion roata-vointa maia 0-3
aiva rasi-unirea sarateni 3-1
fulgerul fierbinti-fc dridul 1-2
recolta malu rosu-secunda adancata 0-1
infratirea jilavele-recolta barcanesti 0-2
vointa cocora2-viitorul axintele2 11-0
unirea manasia-libertatea salcioara 9-1