Etapa18 sb.16.03.13 h16.00
Unirea M.Kogalniceanu - Gloria Ograda
Andrias Andrasesti - Baraganul Ciulnita
Agronomia Bucu - A.S. Orezu
Dunarea Giurgeni - Viitorul Valea Ciorii
AS FC Inter Stelnica - Vointa Brincoveni
Viitorul Platonesti - Gloria Gura Ialomitei
Rapid Perieti - Vointa Bratianu Scanteia
AS FC Traian - Albesti 08
AS FC Movila - Recolta Saveni
Etapa19 sb.23.03.12 h16.00
AS FC Movila - Unirea M.Kogalniceanu
Recolta Saveni - AS FC Traian
Albesti 08 - Rapid Perieti
Vointa Bratianu Scanteia - Viitorul Platonesti
Gloria Gura Ialomitei - AS FC Inter Stelnica
Vointa Brincoveni - Dunarea Giurgeni
Viitorul Valea Ciorii - Agronomia Bucu
A.S. Orezu - Andrias Andrasesti
Baraganul Ciulnita - Gloria Ograda
Etapa20 sb.30.03.13 h16.00
Unirea M.Kogalniceanu - Baraganul Ciulnita
Gloria Ograda - A.S. Orezu
Andrias Andrasesti - Viitorul Valea Ciorii
Agronomia Bucu - Vointa Brincoveni
Dunarea Giurgeni - Gloria Gura Ialomitei
AS FC Inter Stelnica - Vointa Bratianu Scanteia
Viitorul Platonesti - Albesti 08
Rapid Perieti - Recolta Saveni
AS FC Traian - AS FC Movila
Etapa21
AS FC Traian - Unirea M.Kogalniceanu
AS FC Movila - Rapid Perieti
Recolta Saveni - Viitorul Platonesti
Albesti 08 - AS FC Inter Stelnica
Vointa Bratianu Scanteia - Dunarea Giurgeni
Gloria Gura Ialomitei - Agronomia Bucu
Vointa Brincoveni - Andrias Andrasesti
Viitorul Valea Ciorii - Gloria Ograda
A.S. Orezu - Baraganul Ciulnita
Etapa22
Unirea M.Kogalniceanu - A.S. Orezu
Baraganul Ciulnita - Viitorul Valea Ciorii
Gloria Ograda - Vointa Brincoveni
Andrias Andrasesti - Gloria Gura Ialomitei
Agronomia Bucu - Vointa Bratianu Scanteia
Dunarea Giurgeni - Albesti 08
AS FC Inter Stelnica - Recolta Saveni
Viitorul Platonesti - AS FC Movila
Rapid Perieti - AS FC Traian
Etapa23
Rapid Perieti - Unirea M.Kogalniceanu
AS FC Traian - Viitorul Platonesti
AS FC Movila - AS FC Inter Stelnica
Recolta Saveni - Dunarea Giurgeni
Albesti 08 - Agronomia Bucu
Vointa Bratianu Scanteia - Andrias Andrasesti
Gloria Gura Ialomitei - Gloria Ograda
Vointa Brincoveni - Baraganul Ciulnita
Viitorul Valea Ciorii - A.S. Orezu
Etapa24
Unirea M.Kogalniceanu - Viitorul Valea Ciorii
A.S. Orezu - Vointa Brincoveni
Baraganul Ciulnita - Gloria Gura Ialomitei
Gloria Ograda - Vointa Bratianu Scanteia
Andrias Andrasesti - Albesti 08
Agronomia Bucu - Recolta Saveni
Dunarea Giurgeni - AS FC Movila
AS FC Inter Stelnica - AS FC Traian
Viitorul Platonesti - Rapid Perieti
Etapa25
Viitorul Platonesti - Unirea M.Kogalniceanu
Rapid Perieti - AS FC Inter Stelnica
AS FC Traian - Dunarea Giurgeni
AS FC Movila - Agronomia Bucu
Recolta Saveni - Andrias Andrasesti
Albesti 08 - Gloria Ograda
Vointa Bratianu Scanteia - Baraganul Ciulnita
Gloria Gura Ialomitei - A.S. Orezu
Vointa Brincoveni - Viitorul Valea Ciorii
Etapa26
Unirea M.Kogalniceanu - Vointa Brincoveni
Viitorul Valea Ciorii - Gloria Gura Ialomitei
A.S. Orezu - Vointa Bratianu Scanteia
Baraganul Ciulnita - Albesti 08
Gloria Ograda - Recolta Saveni
Andrias Andrasesti - AS FC Movila
Agronomia Bucu - AS FC Traian
Dunarea Giurgeni - Rapid Perieti
AS FC Inter Stelnica - Viitorul Platonesti
Etapa27
AS FC Inter Stelnica - Unirea M.Kogalniceanu
Viitorul Platonesti - Dunarea Giurgeni
Rapid Perieti - Agronomia Bucu
AS FC Traian - Andrias Andrasesti
AS FC Movila - Gloria Ograda
Recolta Saveni - Baraganul Ciulnita
Albesti 08 - A.S. Orezu
Vointa Bratianu Scanteia - Viitorul Valea Ciorii
Gloria Gura Ialomitei - Vointa Brincoveni
Etapa28
Unirea M.Kogalniceanu - Gloria Gura Ialomitei
Vointa Brincoveni - Vointa Bratianu Scanteia
Viitorul Valea Ciorii - Albesti 08
A.S. Orezu - Recolta Saveni
Baraganul Ciulnita - AS FC Movila
Gloria Ograda - AS FC Traian
Andrias Andrasesti - Rapid Perieti
Agronomia Bucu - Viitorul Platonesti
Dunarea Giurgeni - AS FC Inter Stelnica
Etapa29
Dunarea Giurgeni - Unirea M.Kogalniceanu
AS FC Inter Stelnica - Agronomia Bucu
Viitorul Platonesti - Andrias Andrasesti
Rapid Perieti - Gloria Ograda
AS FC Traian - Baraganul Ciulnita
AS FC Movila - A.S. Orezu
Recolta Saveni - Viitorul Valea Ciorii
Albesti 08 - Vointa Brincoveni
Vointa Bratianu Scanteia - Gloria Gura Ialomitei
Etapa30
Unirea M.Kogalniceanu - Vointa Bratianu Scanteia
Gloria Gura Ialomitei - Albesti 08
Vointa Brincoveni - Recolta Saveni
Viitorul Valea Ciorii - AS FC Movila
A.S. Orezu - AS FC Traian
Baraganul Ciulnita - Rapid Perieti
Gloria Ograda - Viitorul Platonesti
Andrias Andrasesti - AS FC Inter Stelnica
Agronomia Bucu - Dunarea Giurgeni
Etapa31
Agronomia Bucu - Unirea M.Kogalniceanu
Dunarea Giurgeni - Andrias Andrasesti
AS FC Inter Stelnica - Gloria Ograda
Viitorul Platonesti - Baraganul Ciulnita
Rapid Perieti - A.S. Orezu
AS FC Traian - Viitorul Valea Ciorii
AS FC Movila - Vointa Brincoveni
Recolta Saveni - Gloria Gura Ialomitei
Albesti 08 - Vointa Bratianu Scanteia
Etapa32
Unirea M.Kogalniceanu - Albesti 08
Vointa Bratianu Scanteia - Recolta Saveni
Gloria Gura Ialomitei - AS FC Movila
Vointa Brincoveni - AS FC Traian
Viitorul Valea Ciorii - Rapid Perieti
A.S. Orezu - Viitorul Platonesti
Baraganul Ciulnita - AS FC Inter Stelnica
Gloria Ograda - Dunarea Giurgeni
Andrias Andrasesti - Agronomia Bucu
Etapa33
Andrias Andrasesti - Unirea M.Kogalniceanu
Agronomia Bucu - Gloria Ograda
Dunarea Giurgeni - Baraganul Ciulnita
AS FC Inter Stelnica - A.S. Orezu
Viitorul Platonesti - Viitorul Valea Ciorii
Rapid Perieti - Vointa Brincoveni
AS FC Traian - Gloria Gura Ialomitei
AS FC Movila - Vointa Bratianu Scanteia
Recolta Saveni - Albesti 08
Etapa34
Unirea M.Kogalniceanu - Recolta Saveni
Albesti 08 - AS FC Movila
Vointa Bratianu Scanteia - AS FC Traian
Gloria Gura Ialomitei - Rapid Perieti
Vointa Brincoveni - Viitorul Platonesti
Viitorul Valea Ciorii - AS FC Inter Stelnica
A.S. Orezu - Dunarea Giurgeni
Baraganul Ciulnita - Agronomia Bucu
Gloria Ograda - Andrias Andrasesti
Unirea M.Kogalniceanu - Gloria Ograda
Andrias Andrasesti - Baraganul Ciulnita
Agronomia Bucu - A.S. Orezu
Dunarea Giurgeni - Viitorul Valea Ciorii
AS FC Inter Stelnica - Vointa Brincoveni
Viitorul Platonesti - Gloria Gura Ialomitei
Rapid Perieti - Vointa Bratianu Scanteia
AS FC Traian - Albesti 08
AS FC Movila - Recolta Saveni
Etapa19 sb.23.03.12 h16.00
AS FC Movila - Unirea M.Kogalniceanu
Recolta Saveni - AS FC Traian
Albesti 08 - Rapid Perieti
Vointa Bratianu Scanteia - Viitorul Platonesti
Gloria Gura Ialomitei - AS FC Inter Stelnica
Vointa Brincoveni - Dunarea Giurgeni
Viitorul Valea Ciorii - Agronomia Bucu
A.S. Orezu - Andrias Andrasesti
Baraganul Ciulnita - Gloria Ograda
Etapa20 sb.30.03.13 h16.00
Unirea M.Kogalniceanu - Baraganul Ciulnita
Gloria Ograda - A.S. Orezu
Andrias Andrasesti - Viitorul Valea Ciorii
Agronomia Bucu - Vointa Brincoveni
Dunarea Giurgeni - Gloria Gura Ialomitei
AS FC Inter Stelnica - Vointa Bratianu Scanteia
Viitorul Platonesti - Albesti 08
Rapid Perieti - Recolta Saveni
AS FC Traian - AS FC Movila
Etapa21
AS FC Traian - Unirea M.Kogalniceanu
AS FC Movila - Rapid Perieti
Recolta Saveni - Viitorul Platonesti
Albesti 08 - AS FC Inter Stelnica
Vointa Bratianu Scanteia - Dunarea Giurgeni
Gloria Gura Ialomitei - Agronomia Bucu
Vointa Brincoveni - Andrias Andrasesti
Viitorul Valea Ciorii - Gloria Ograda
A.S. Orezu - Baraganul Ciulnita
Etapa22
Unirea M.Kogalniceanu - A.S. Orezu
Baraganul Ciulnita - Viitorul Valea Ciorii
Gloria Ograda - Vointa Brincoveni
Andrias Andrasesti - Gloria Gura Ialomitei
Agronomia Bucu - Vointa Bratianu Scanteia
Dunarea Giurgeni - Albesti 08
AS FC Inter Stelnica - Recolta Saveni
Viitorul Platonesti - AS FC Movila
Rapid Perieti - AS FC Traian
Etapa23
Rapid Perieti - Unirea M.Kogalniceanu
AS FC Traian - Viitorul Platonesti
AS FC Movila - AS FC Inter Stelnica
Recolta Saveni - Dunarea Giurgeni
Albesti 08 - Agronomia Bucu
Vointa Bratianu Scanteia - Andrias Andrasesti
Gloria Gura Ialomitei - Gloria Ograda
Vointa Brincoveni - Baraganul Ciulnita
Viitorul Valea Ciorii - A.S. Orezu
Etapa24
Unirea M.Kogalniceanu - Viitorul Valea Ciorii
A.S. Orezu - Vointa Brincoveni
Baraganul Ciulnita - Gloria Gura Ialomitei
Gloria Ograda - Vointa Bratianu Scanteia
Andrias Andrasesti - Albesti 08
Agronomia Bucu - Recolta Saveni
Dunarea Giurgeni - AS FC Movila
AS FC Inter Stelnica - AS FC Traian
Viitorul Platonesti - Rapid Perieti
Etapa25
Viitorul Platonesti - Unirea M.Kogalniceanu
Rapid Perieti - AS FC Inter Stelnica
AS FC Traian - Dunarea Giurgeni
AS FC Movila - Agronomia Bucu
Recolta Saveni - Andrias Andrasesti
Albesti 08 - Gloria Ograda
Vointa Bratianu Scanteia - Baraganul Ciulnita
Gloria Gura Ialomitei - A.S. Orezu
Vointa Brincoveni - Viitorul Valea Ciorii
Etapa26
Unirea M.Kogalniceanu - Vointa Brincoveni
Viitorul Valea Ciorii - Gloria Gura Ialomitei
A.S. Orezu - Vointa Bratianu Scanteia
Baraganul Ciulnita - Albesti 08
Gloria Ograda - Recolta Saveni
Andrias Andrasesti - AS FC Movila
Agronomia Bucu - AS FC Traian
Dunarea Giurgeni - Rapid Perieti
AS FC Inter Stelnica - Viitorul Platonesti
Etapa27
AS FC Inter Stelnica - Unirea M.Kogalniceanu
Viitorul Platonesti - Dunarea Giurgeni
Rapid Perieti - Agronomia Bucu
AS FC Traian - Andrias Andrasesti
AS FC Movila - Gloria Ograda
Recolta Saveni - Baraganul Ciulnita
Albesti 08 - A.S. Orezu
Vointa Bratianu Scanteia - Viitorul Valea Ciorii
Gloria Gura Ialomitei - Vointa Brincoveni
Etapa28
Unirea M.Kogalniceanu - Gloria Gura Ialomitei
Vointa Brincoveni - Vointa Bratianu Scanteia
Viitorul Valea Ciorii - Albesti 08
A.S. Orezu - Recolta Saveni
Baraganul Ciulnita - AS FC Movila
Gloria Ograda - AS FC Traian
Andrias Andrasesti - Rapid Perieti
Agronomia Bucu - Viitorul Platonesti
Dunarea Giurgeni - AS FC Inter Stelnica
Etapa29
Dunarea Giurgeni - Unirea M.Kogalniceanu
AS FC Inter Stelnica - Agronomia Bucu
Viitorul Platonesti - Andrias Andrasesti
Rapid Perieti - Gloria Ograda
AS FC Traian - Baraganul Ciulnita
AS FC Movila - A.S. Orezu
Recolta Saveni - Viitorul Valea Ciorii
Albesti 08 - Vointa Brincoveni
Vointa Bratianu Scanteia - Gloria Gura Ialomitei
Etapa30
Unirea M.Kogalniceanu - Vointa Bratianu Scanteia
Gloria Gura Ialomitei - Albesti 08
Vointa Brincoveni - Recolta Saveni
Viitorul Valea Ciorii - AS FC Movila
A.S. Orezu - AS FC Traian
Baraganul Ciulnita - Rapid Perieti
Gloria Ograda - Viitorul Platonesti
Andrias Andrasesti - AS FC Inter Stelnica
Agronomia Bucu - Dunarea Giurgeni
Etapa31
Agronomia Bucu - Unirea M.Kogalniceanu
Dunarea Giurgeni - Andrias Andrasesti
AS FC Inter Stelnica - Gloria Ograda
Viitorul Platonesti - Baraganul Ciulnita
Rapid Perieti - A.S. Orezu
AS FC Traian - Viitorul Valea Ciorii
AS FC Movila - Vointa Brincoveni
Recolta Saveni - Gloria Gura Ialomitei
Albesti 08 - Vointa Bratianu Scanteia
Etapa32
Unirea M.Kogalniceanu - Albesti 08
Vointa Bratianu Scanteia - Recolta Saveni
Gloria Gura Ialomitei - AS FC Movila
Vointa Brincoveni - AS FC Traian
Viitorul Valea Ciorii - Rapid Perieti
A.S. Orezu - Viitorul Platonesti
Baraganul Ciulnita - AS FC Inter Stelnica
Gloria Ograda - Dunarea Giurgeni
Andrias Andrasesti - Agronomia Bucu
Etapa33
Andrias Andrasesti - Unirea M.Kogalniceanu
Agronomia Bucu - Gloria Ograda
Dunarea Giurgeni - Baraganul Ciulnita
AS FC Inter Stelnica - A.S. Orezu
Viitorul Platonesti - Viitorul Valea Ciorii
Rapid Perieti - Vointa Brincoveni
AS FC Traian - Gloria Gura Ialomitei
AS FC Movila - Vointa Bratianu Scanteia
Recolta Saveni - Albesti 08
Etapa34
Unirea M.Kogalniceanu - Recolta Saveni
Albesti 08 - AS FC Movila
Vointa Bratianu Scanteia - AS FC Traian
Gloria Gura Ialomitei - Rapid Perieti
Vointa Brincoveni - Viitorul Platonesti
Viitorul Valea Ciorii - AS FC Inter Stelnica
A.S. Orezu - Dunarea Giurgeni
Baraganul Ciulnita - Agronomia Bucu
Gloria Ograda - Andrias Andrasesti