LIGA5 IALOMITA SERIA1 JUNIORI editia 2013/2014
Etapa1
Sam, 24 Aug
15:30 Recolta Saveni 14 - 1 Rapid Perieti
Sam, 24 Aug
15:30 Vointa Brincoveni 1 - 2 Vointa Bratianu Scanteia
Sam, 24 Aug
15:30 Gloria Ograda 1 - 5 Gloria Gura Ialomitei
Sam, 24 Aug
15:30 Dunarea Giurgeni 2 - 2 Albesti 08
Sam, 24 Aug
15:30 AS FC Inter Stelnica 3 - 6 Baraganul Ciulnita
Sam, 24 Aug
15:30 AS FC Movila 3 - 4 AS FC Traian
Sam, 24 Aug
15:30 MB Stiinta Slobozia 5 - 4 Orezu
Sam, 24 Aug
15:30 Viitorul Valea Ciorii 0 - 0 Unirea M.Kogalniceanu
Etapa2
Sam, 31 Aug
15:30 Rapid Perieti 0 - 3 Unirea M.Kogalniceanu
Sam, 31 Aug
15:30 Orezu 2 - 3 Viitorul Valea Ciorii
Sam, 31 Aug
15:30 AS FC Traian 9 - 1 MB Stiinta Slobozia
Sam, 31 Aug
15:30 Baraganul Ciulnita 4 - 5 AS FC Movila
Sam, 31 Aug
15:30 Albesti 08 3 - 0 AS FC Inter Stelnica
Sam, 31 Aug
15:30 Gloria Gura Ialomitei 0 - 2 Dunarea Giurgeni
Sam, 31 Aug
15:30 Vointa Bratianu Scanteia 7 - 0 Gloria Ograda
Sam, 31 Aug
15:30 Recolta Saveni 6 - 0 Vointa Brincoveni
Etapa3
Sam, 07 Sep
15:00 Vointa Brincoveni 0 - 3 Rapid Perieti
Sam, 07 Sep
15:00 Gloria Ograda 1 - 8 Recolta Saveni
Sam, 07 Sep
15:00 Dunarea Giurgeni 1 - 4 Vointa Bratianu Scanteia
Sam, 07 Sep
15:00 AS FC Inter Stelnica 0 - 1 Gloria Gura Ialomitei
Sam, 07 Sep
15:00 AS FC Movila 3 - 1 Albesti 08
Sam, 07 Sep
15:00 MB Stiinta Slobozia 0 - 4 Baraganul Ciulnita
Sam, 07 Sep
15:00 Viitorul Valea Ciorii 1 - 2 AS FC Traian
Sam, 07 Sep
15:00 Unirea M.Kogalniceanu 6 - 0 Orezu
Etapa4
Sam, 14 Sep
15:00 Rapid Perieti 3 - 4 Orezu
Sam, 14 Sep
15:00 AS FC Traian 2 - 4 Unirea M.Kogalniceanu
Sam, 14 Sep
15:00 Baraganul Ciulnita 3 - 3 Viitorul Valea Ciorii
Sam, 14 Sep
15:00 Albesti 08 0 - 3 MB Stiinta Slobozia
Sam, 14 Sep
15:00 Gloria Gura Ialomitei 5 - 3 AS FC Movila
Sam, 14 Sep
15:00 Vointa Bratianu Scanteia 3 - 2 AS FC Inter Stelnica
Sam, 14 Sep
15:00 Recolta Saveni 2 - 1 Dunarea Giurgeni
Sam, 14 Sep
15:00 Vointa Brincoveni 3 - 3 Gloria Ograda
Etapa5
Sam, 21 Sep
15:00 Gloria Ograda 4 - 2 Rapid Perieti
Sam, 21 Sep
15:00 Dunarea Giurgeni 3 - 1 Vointa Brincoveni
Sam, 21 Sep
15:00 AS FC Inter Stelnica 0 - 1 Recolta Saveni
Sam, 21 Sep
15:00 AS FC Movila 1 - 4 Vointa Bratianu Scanteia
Sam, 21 Sep
15:00 MB Stiinta Slobozia 2 - 3 Gloria Gura Ialomitei
Sam, 21 Sep
15:00 Viitorul Valea Ciorii 6 - 1 Albesti 08
Sam, 21 Sep
15:00 Unirea M.Kogalniceanu 6 - 1 Baraganul Ciulnita
Sam, 21 Sep
15:00 Orezu 0 - 3 AS FC Traian
Etapa6
Sam, 28 Sep
15:00 Rapid Perieti 2 - 12 AS FC Traian
Sam, 28 Sep
15:00 Baraganul Ciulnita 6 - 1 Orezu
Sam, 28 Sep
15:00 Albesti 08 0 - 4 Unirea M.Kogalniceanu
Sam, 28 Sep
15:00 Gloria Gura Ialomitei 1 - 2 Viitorul Valea Ciorii
Sam, 28 Sep
15:00 Vointa Bratianu Scanteia 5 - 5 MB Stiinta Slobozia
Sam, 28 Sep
15:00 Recolta Saveni 4 - 1 AS FC Movila
Sam, 28 Sep
15:00 Vointa Brincoveni 1 - 4 AS FC Inter Stelnica
Sam, 28 Sep
15:00 Gloria Ograda 1 - 4 Dunarea Giurgeni
Etapa7
Sam, 05 Oct
14:00 Dunarea Giurgeni 6 - 0 Rapid Perieti
Sam, 05 Oct
14:00 AS FC Inter Stelnica 5 - 0 Gloria Ograda
Sam, 05 Oct
14:00 AS FC Movila 2 - 1 Vointa Brincoveni
Sam, 05 Oct
14:00 MB Stiinta Slobozia 3 - 3 Recolta Saveni
Sam, 05 Oct
14:00 Viitorul Valea Ciorii 1 - 1 Vointa Bratianu Scanteia
Sam, 05 Oct
14:00 Unirea M.Kogalniceanu 5 - 0 Gloria Gura Ialomitei
Sam, 05 Oct
14:00 Orezu 2 - 2 Albesti 08
Sam, 05 Oct
14:00 AS FC Traian 5 - 0 Baraganul Ciulnita
Etapa8
Sam, 12 Oct
14:00 Rapid Perieti 2 - 4 Baraganul Ciulnita
Sam, 12 Oct
14:00 Albesti 08 1 - 2 AS FC Traian
Sam, 12 Oct
14:00 Gloria Gura Ialomitei 2 - 0 Orezu
Sam, 12 Oct
14:00 Vointa Bratianu Scanteia 2 - 7 Unirea M.Kogalniceanu
Sam, 12 Oct
14:00 Recolta Saveni 3 - 0 Viitorul Valea Ciorii
Sam, 12 Oct
14:00 Vointa Brincoveni 3 - 1 MB Stiinta Slobozia
Dum, 13 Oct
14:00 Gloria Ograda 0 - 3 AS FC Movila
Sam, 12 Oct
14:00 Dunarea Giurgeni 1 - 4 AS FC Inter Stelnica
Etapa9
Sam, 19 Oct
14:00 AS FC Inter Stelnica 7 - 1 Rapid Perieti
Sam, 19 Oct
14:00 AS FC Movila 4 - 2 Dunarea Giurgeni
Sam, 19 Oct
14:00 MB Stiinta Slobozia 3 - 1 Gloria Ograda
Sam, 19 Oct
14:00 Viitorul Valea Ciorii 3 - 0 Vointa Brincoveni
Sam, 19 Oct
14:00 Unirea M.Kogalniceanu 5 - 2 Recolta Saveni
Sam, 19 Oct
14:00 Orezu 2 - 7 Vointa Bratianu Scanteia
Sam, 19 Oct
14:00 AS FC Traian 6 - 2 Gloria Gura Ialomitei
Sam, 19 Oct
14:00 Baraganul Ciulnita 3 - 2 Albesti 08
Etapa10
Sam, 26 Oct
12:00 Rapid Perieti 0 - 3 Albesti 08
Sam, 26 Oct
12:00 Gloria Gura Ialomitei 0 - 5 Baraganul Ciulnita
Sam, 26 Oct
12:00 Vointa Bratianu Scanteia 1 - 6 AS FC Traian
Sam, 26 Oct
12:00 Recolta Saveni 6 - 2 Orezu
Sam, 26 Oct
12:00 Vointa Brincoveni 2 - 4 Unirea M.Kogalniceanu
Sam, 26 Oct
12:00 Gloria Ograda 2 - 2 Viitorul Valea Ciorii
Sam, 26 Oct
12:00 Dunarea Giurgeni 0 - 7 MB Stiinta Slobozia
Sam, 26 Oct
12:00 AS FC Inter Stelnica 2 - 2 AS FC Movila
Etapa11
Sam, 02 Noi
12:00 AS FC Movila 3 - 0 Rapid Perieti
Sam, 02 Noi
12:00 MB Stiinta Slobozia 0 - 3 AS FC Inter Stelnica
Sam, 02 Noi
12:00 Viitorul Valea Ciorii 1 - 1 Dunarea Giurgeni
Sam, 02 Noi
12:00 Unirea M.Kogalniceanu 2 - 1 Gloria Ograda
Sam, 02 Noi
12:00 Orezu 1 - 0 Vointa Brincoveni
Sam, 02 Noi
12:00 AS FC Traian 4 - 1 Recolta Saveni
Sam, 02 Noi
12:00 Baraganul Ciulnita 1 - 2 Vointa Bratianu Scanteia
Sam, 02 Noi
12:00 Albesti 08 1 - 1 Gloria Gura Ialomitei
Etapa12
Sam, 09 Noi
12:00 Rapid Perieti 0 - 3 Gloria Gura Ialomitei
Sam, 09 Noi
12:00 Vointa Bratianu Scanteia 9 - 0 Albesti 08
Sam, 09 Noi
12:00 Recolta Saveni 2 - 2 Baraganul Ciulnita
Sam, 09 Noi
12:00 Vointa Brincoveni 0 - 1 AS FC Traian
Sam, 09 Noi
12:00 Gloria Ograda 1 - 2 Orezu
Sam, 09 Noi
12:00 Dunarea Giurgeni 1 - 8 Unirea M.Kogalniceanu
Sam, 09 Noi
12:00 AS FC Inter Stelnica 5 - 4 Viitorul Valea Ciorii
Sam, 09 Noi
12:00 AS FC Movila 3 - 5 MB Stiinta Slobozia
Etapa13
Sam, 16 Noi
12:00 MB Stiinta Slobozia 4 - 0 Rapid Perieti
Sam, 16 Noi
12:00 Viitorul Valea Ciorii 4 - 0 AS FC Movila
Sam, 16 Noi
12:00 Unirea M.Kogalniceanu 9 - 1 AS FC Inter Stelnica
Sam, 16 Noi
12:00 Orezu 4 - 2 Dunarea Giurgeni
Sam, 16 Noi
12:00 AS FC Traian 5 - 1 Gloria Ograda
Sam, 16 Noi
12:00 Baraganul Ciulnita 1 - 4 Vointa Brincoveni
Sam, 16 Noi
12:00 Albesti 08 1 - 3 Recolta Saveni
Sam, 16 Noi
12:00 Gloria Gura Ialomitei 0 - 3 Vointa Bratianu Scanteia
Etapa14
Sam, 23 Noi
12:00 Rapid Perieti 0 - 5 Vointa Bratianu Scanteia
Sam, 23 Noi
12:00 Recolta Saveni 6 - 0 Gloria Gura Ialomitei
Sam, 23 Noi
12:00 Vointa Brincoveni 0 - 0 Albesti 08
Sam, 23 Noi
12:00 Gloria Ograda 0 - 3 Baraganul Ciulnita
Sam, 23 Noi
12:00 Dunarea Giurgeni 0 - 11 AS FC Traian
Sam, 23 Noi
12:00 AS FC Inter Stelnica 6 - 0 Orezu
Sam, 23 Noi
12:00 AS FC Movila 0 - 2 Unirea M.Kogalniceanu
Sam, 23 Noi
12:00 MB Stiinta Slobozia 2 - 1 Viitorul Valea Ciorii
Etapa15
Sam, 30 Noi
12:00 Viitorul Valea Ciorii 7 - 1 Rapid Perieti
Sam, 30 Noi
12:00 Unirea M.Kogalniceanu 6 - 3 MB Stiinta Slobozia
Sam, 30 Noi
12:00 Orezu 9 - 3 AS FC Movila
Sam, 30 Noi
12:00 AS FC Traian 3 - 0 AS FC Inter Stelnica
Sam, 30 Noi
12:00 Baraganul Ciulnita 4 - 0 Dunarea Giurgeni
Sam, 30 Noi
12:00 Albesti 08 8 - 0 Gloria Ograda
Sam, 30 Noi
12:00 Gloria Gura Ialomitei 0 - 4 Vointa Brincoveni
Sam, 30 Noi
12:00 Vointa Bratianu Scanteia 2 - 3 Recolta Saveni -sursa ajfialomita.ro-
Sam, 24 Aug
15:30 Recolta Saveni 14 - 1 Rapid Perieti
Sam, 24 Aug
15:30 Vointa Brincoveni 1 - 2 Vointa Bratianu Scanteia
Sam, 24 Aug
15:30 Gloria Ograda 1 - 5 Gloria Gura Ialomitei
Sam, 24 Aug
15:30 Dunarea Giurgeni 2 - 2 Albesti 08
Sam, 24 Aug
15:30 AS FC Inter Stelnica 3 - 6 Baraganul Ciulnita
Sam, 24 Aug
15:30 AS FC Movila 3 - 4 AS FC Traian
Sam, 24 Aug
15:30 MB Stiinta Slobozia 5 - 4 Orezu
Sam, 24 Aug
15:30 Viitorul Valea Ciorii 0 - 0 Unirea M.Kogalniceanu
Etapa2
Sam, 31 Aug
15:30 Rapid Perieti 0 - 3 Unirea M.Kogalniceanu
Sam, 31 Aug
15:30 Orezu 2 - 3 Viitorul Valea Ciorii
Sam, 31 Aug
15:30 AS FC Traian 9 - 1 MB Stiinta Slobozia
Sam, 31 Aug
15:30 Baraganul Ciulnita 4 - 5 AS FC Movila
Sam, 31 Aug
15:30 Albesti 08 3 - 0 AS FC Inter Stelnica
Sam, 31 Aug
15:30 Gloria Gura Ialomitei 0 - 2 Dunarea Giurgeni
Sam, 31 Aug
15:30 Vointa Bratianu Scanteia 7 - 0 Gloria Ograda
Sam, 31 Aug
15:30 Recolta Saveni 6 - 0 Vointa Brincoveni
Etapa3
Sam, 07 Sep
15:00 Vointa Brincoveni 0 - 3 Rapid Perieti
Sam, 07 Sep
15:00 Gloria Ograda 1 - 8 Recolta Saveni
Sam, 07 Sep
15:00 Dunarea Giurgeni 1 - 4 Vointa Bratianu Scanteia
Sam, 07 Sep
15:00 AS FC Inter Stelnica 0 - 1 Gloria Gura Ialomitei
Sam, 07 Sep
15:00 AS FC Movila 3 - 1 Albesti 08
Sam, 07 Sep
15:00 MB Stiinta Slobozia 0 - 4 Baraganul Ciulnita
Sam, 07 Sep
15:00 Viitorul Valea Ciorii 1 - 2 AS FC Traian
Sam, 07 Sep
15:00 Unirea M.Kogalniceanu 6 - 0 Orezu
Etapa4
Sam, 14 Sep
15:00 Rapid Perieti 3 - 4 Orezu
Sam, 14 Sep
15:00 AS FC Traian 2 - 4 Unirea M.Kogalniceanu
Sam, 14 Sep
15:00 Baraganul Ciulnita 3 - 3 Viitorul Valea Ciorii
Sam, 14 Sep
15:00 Albesti 08 0 - 3 MB Stiinta Slobozia
Sam, 14 Sep
15:00 Gloria Gura Ialomitei 5 - 3 AS FC Movila
Sam, 14 Sep
15:00 Vointa Bratianu Scanteia 3 - 2 AS FC Inter Stelnica
Sam, 14 Sep
15:00 Recolta Saveni 2 - 1 Dunarea Giurgeni
Sam, 14 Sep
15:00 Vointa Brincoveni 3 - 3 Gloria Ograda
Etapa5
Sam, 21 Sep
15:00 Gloria Ograda 4 - 2 Rapid Perieti
Sam, 21 Sep
15:00 Dunarea Giurgeni 3 - 1 Vointa Brincoveni
Sam, 21 Sep
15:00 AS FC Inter Stelnica 0 - 1 Recolta Saveni
Sam, 21 Sep
15:00 AS FC Movila 1 - 4 Vointa Bratianu Scanteia
Sam, 21 Sep
15:00 MB Stiinta Slobozia 2 - 3 Gloria Gura Ialomitei
Sam, 21 Sep
15:00 Viitorul Valea Ciorii 6 - 1 Albesti 08
Sam, 21 Sep
15:00 Unirea M.Kogalniceanu 6 - 1 Baraganul Ciulnita
Sam, 21 Sep
15:00 Orezu 0 - 3 AS FC Traian
Etapa6
Sam, 28 Sep
15:00 Rapid Perieti 2 - 12 AS FC Traian
Sam, 28 Sep
15:00 Baraganul Ciulnita 6 - 1 Orezu
Sam, 28 Sep
15:00 Albesti 08 0 - 4 Unirea M.Kogalniceanu
Sam, 28 Sep
15:00 Gloria Gura Ialomitei 1 - 2 Viitorul Valea Ciorii
Sam, 28 Sep
15:00 Vointa Bratianu Scanteia 5 - 5 MB Stiinta Slobozia
Sam, 28 Sep
15:00 Recolta Saveni 4 - 1 AS FC Movila
Sam, 28 Sep
15:00 Vointa Brincoveni 1 - 4 AS FC Inter Stelnica
Sam, 28 Sep
15:00 Gloria Ograda 1 - 4 Dunarea Giurgeni
Etapa7
Sam, 05 Oct
14:00 Dunarea Giurgeni 6 - 0 Rapid Perieti
Sam, 05 Oct
14:00 AS FC Inter Stelnica 5 - 0 Gloria Ograda
Sam, 05 Oct
14:00 AS FC Movila 2 - 1 Vointa Brincoveni
Sam, 05 Oct
14:00 MB Stiinta Slobozia 3 - 3 Recolta Saveni
Sam, 05 Oct
14:00 Viitorul Valea Ciorii 1 - 1 Vointa Bratianu Scanteia
Sam, 05 Oct
14:00 Unirea M.Kogalniceanu 5 - 0 Gloria Gura Ialomitei
Sam, 05 Oct
14:00 Orezu 2 - 2 Albesti 08
Sam, 05 Oct
14:00 AS FC Traian 5 - 0 Baraganul Ciulnita
Etapa8
Sam, 12 Oct
14:00 Rapid Perieti 2 - 4 Baraganul Ciulnita
Sam, 12 Oct
14:00 Albesti 08 1 - 2 AS FC Traian
Sam, 12 Oct
14:00 Gloria Gura Ialomitei 2 - 0 Orezu
Sam, 12 Oct
14:00 Vointa Bratianu Scanteia 2 - 7 Unirea M.Kogalniceanu
Sam, 12 Oct
14:00 Recolta Saveni 3 - 0 Viitorul Valea Ciorii
Sam, 12 Oct
14:00 Vointa Brincoveni 3 - 1 MB Stiinta Slobozia
Dum, 13 Oct
14:00 Gloria Ograda 0 - 3 AS FC Movila
Sam, 12 Oct
14:00 Dunarea Giurgeni 1 - 4 AS FC Inter Stelnica
Etapa9
Sam, 19 Oct
14:00 AS FC Inter Stelnica 7 - 1 Rapid Perieti
Sam, 19 Oct
14:00 AS FC Movila 4 - 2 Dunarea Giurgeni
Sam, 19 Oct
14:00 MB Stiinta Slobozia 3 - 1 Gloria Ograda
Sam, 19 Oct
14:00 Viitorul Valea Ciorii 3 - 0 Vointa Brincoveni
Sam, 19 Oct
14:00 Unirea M.Kogalniceanu 5 - 2 Recolta Saveni
Sam, 19 Oct
14:00 Orezu 2 - 7 Vointa Bratianu Scanteia
Sam, 19 Oct
14:00 AS FC Traian 6 - 2 Gloria Gura Ialomitei
Sam, 19 Oct
14:00 Baraganul Ciulnita 3 - 2 Albesti 08
Etapa10
Sam, 26 Oct
12:00 Rapid Perieti 0 - 3 Albesti 08
Sam, 26 Oct
12:00 Gloria Gura Ialomitei 0 - 5 Baraganul Ciulnita
Sam, 26 Oct
12:00 Vointa Bratianu Scanteia 1 - 6 AS FC Traian
Sam, 26 Oct
12:00 Recolta Saveni 6 - 2 Orezu
Sam, 26 Oct
12:00 Vointa Brincoveni 2 - 4 Unirea M.Kogalniceanu
Sam, 26 Oct
12:00 Gloria Ograda 2 - 2 Viitorul Valea Ciorii
Sam, 26 Oct
12:00 Dunarea Giurgeni 0 - 7 MB Stiinta Slobozia
Sam, 26 Oct
12:00 AS FC Inter Stelnica 2 - 2 AS FC Movila
Etapa11
Sam, 02 Noi
12:00 AS FC Movila 3 - 0 Rapid Perieti
Sam, 02 Noi
12:00 MB Stiinta Slobozia 0 - 3 AS FC Inter Stelnica
Sam, 02 Noi
12:00 Viitorul Valea Ciorii 1 - 1 Dunarea Giurgeni
Sam, 02 Noi
12:00 Unirea M.Kogalniceanu 2 - 1 Gloria Ograda
Sam, 02 Noi
12:00 Orezu 1 - 0 Vointa Brincoveni
Sam, 02 Noi
12:00 AS FC Traian 4 - 1 Recolta Saveni
Sam, 02 Noi
12:00 Baraganul Ciulnita 1 - 2 Vointa Bratianu Scanteia
Sam, 02 Noi
12:00 Albesti 08 1 - 1 Gloria Gura Ialomitei
Etapa12
Sam, 09 Noi
12:00 Rapid Perieti 0 - 3 Gloria Gura Ialomitei
Sam, 09 Noi
12:00 Vointa Bratianu Scanteia 9 - 0 Albesti 08
Sam, 09 Noi
12:00 Recolta Saveni 2 - 2 Baraganul Ciulnita
Sam, 09 Noi
12:00 Vointa Brincoveni 0 - 1 AS FC Traian
Sam, 09 Noi
12:00 Gloria Ograda 1 - 2 Orezu
Sam, 09 Noi
12:00 Dunarea Giurgeni 1 - 8 Unirea M.Kogalniceanu
Sam, 09 Noi
12:00 AS FC Inter Stelnica 5 - 4 Viitorul Valea Ciorii
Sam, 09 Noi
12:00 AS FC Movila 3 - 5 MB Stiinta Slobozia
Etapa13
Sam, 16 Noi
12:00 MB Stiinta Slobozia 4 - 0 Rapid Perieti
Sam, 16 Noi
12:00 Viitorul Valea Ciorii 4 - 0 AS FC Movila
Sam, 16 Noi
12:00 Unirea M.Kogalniceanu 9 - 1 AS FC Inter Stelnica
Sam, 16 Noi
12:00 Orezu 4 - 2 Dunarea Giurgeni
Sam, 16 Noi
12:00 AS FC Traian 5 - 1 Gloria Ograda
Sam, 16 Noi
12:00 Baraganul Ciulnita 1 - 4 Vointa Brincoveni
Sam, 16 Noi
12:00 Albesti 08 1 - 3 Recolta Saveni
Sam, 16 Noi
12:00 Gloria Gura Ialomitei 0 - 3 Vointa Bratianu Scanteia
Etapa14
Sam, 23 Noi
12:00 Rapid Perieti 0 - 5 Vointa Bratianu Scanteia
Sam, 23 Noi
12:00 Recolta Saveni 6 - 0 Gloria Gura Ialomitei
Sam, 23 Noi
12:00 Vointa Brincoveni 0 - 0 Albesti 08
Sam, 23 Noi
12:00 Gloria Ograda 0 - 3 Baraganul Ciulnita
Sam, 23 Noi
12:00 Dunarea Giurgeni 0 - 11 AS FC Traian
Sam, 23 Noi
12:00 AS FC Inter Stelnica 6 - 0 Orezu
Sam, 23 Noi
12:00 AS FC Movila 0 - 2 Unirea M.Kogalniceanu
Sam, 23 Noi
12:00 MB Stiinta Slobozia 2 - 1 Viitorul Valea Ciorii
Etapa15
Sam, 30 Noi
12:00 Viitorul Valea Ciorii 7 - 1 Rapid Perieti
Sam, 30 Noi
12:00 Unirea M.Kogalniceanu 6 - 3 MB Stiinta Slobozia
Sam, 30 Noi
12:00 Orezu 9 - 3 AS FC Movila
Sam, 30 Noi
12:00 AS FC Traian 3 - 0 AS FC Inter Stelnica
Sam, 30 Noi
12:00 Baraganul Ciulnita 4 - 0 Dunarea Giurgeni
Sam, 30 Noi
12:00 Albesti 08 8 - 0 Gloria Ograda
Sam, 30 Noi
12:00 Gloria Gura Ialomitei 0 - 4 Vointa Brincoveni
Sam, 30 Noi
12:00 Vointa Bratianu Scanteia 2 - 3 Recolta Saveni -sursa ajfialomita.ro-