LIGA5 IALOMITA SERIA2 editia 2013/2014
Liga a V a - Seria a-II-a
Etapa1
Dum, 25 Aug
17:30 Gloria Alexeni 3 - 2 Unirea Ion Roata
Dum, 25 Aug
17:30 Juventus Boranesti 1 - 3 Fulgerul Fierbinti
Dum, 25 Aug
17:30 Recolta Malu Rosu 5 - 4 Infratirea Jilavele
Dum, 25 Aug
17:30 Vointa Maia 4 - 3 Libertatea Salcioara
Dum, 25 Aug
17:30 Avantul Rovine 4 - 2 Cosereni
Dum, 25 Aug
17:30 AS FC Dridu 5 - 3 Viitorul Axintele
Dum, 25 Aug
17:30 Viitorul Moldoveni 5 - 1 Secunda Adincata
Dum, 25 Aug
17:30 Staruinta Brosteni 0 - 0 Recolta Barcanesti
Etapa2
Du, -0 -Se
@17:3 Unirea Ion Roata 0 - 3 Recolta Barcanesti
Du, -0 -Se
@17:3 Secunda Adincata 3 - 1 Staruinta Brosteni
Du, -0 -Se
@17:3 Viitorul Axintele 1 - 1 Viitorul Moldoveni
Du, -0 -Se
@17:3 Cosereni 2 - 0 AS FC Dridu
Du, -0 -Se
@17:3 Libertatea Salcioara 1 - 5 Avantul Rovine
Du, -0 -Se
@17:3 Infratirea Jilavele 7 - 0 Vointa Maia
Du, -0 -Se
@17:3 Fulgerul Fierbinti 6 - 0 Recolta Malu Rosu
Du, -0 -Se
@17:3 Gloria Alexeni 3 - 1 Juventus Boranesti
Etapa3
Dum, 08 Sep
17:00 Juventus Boranesti 0 - 2 Unirea Ion Roata
Dum, 08 Sep
17:00 Recolta Malu Rosu 2 - 1 Gloria Alexeni
Dum, 08 Sep
17:00 Vointa Maia 1 - 5 Fulgerul Fierbinti
Dum, 08 Sep
17:00 Avantul Rovine 1 - 7 Infratirea Jilavele
Dum, 08 Sep
17:00 AS FC Dridu 2 - 0 Libertatea Salcioara
Dum, 08 Sep
17:00 Viitorul Moldoveni 5 - 1 Cosereni
Dum, 08 Sep
17:00 Staruinta Brosteni 1 - 0 Viitorul Axintele
Dum, 08 Sep
17:00 Recolta Barcanesti 3 - 0 Secunda Adincata
Etapa4
Dum, 15 Sep
13:00 Unirea Ion Roata 5 - 1 Secunda Adincata
Dum, 15 Sep
17:00 Viitorul Axintele 1 - 1 Recolta Barcanesti
Dum, 15 Sep
17:00 Cosereni 4 - 1 Staruinta Brosteni
Dum, 15 Sep
17:00 Libertatea Salcioara 3 - 0 Viitorul Moldoveni
Dum, 15 Sep
17:00 Infratirea Jilavele 3 - 2 AS FC Dridu
Dum, 15 Sep
17:00 Fulgerul Fierbinti 3 - 0 Avantul Rovine
Dum, 15 Sep
17:00 Gloria Alexeni 3 - 0 Vointa Maia
Dum, 15 Sep
17:00 Juventus Boranesti 2 - 1 Recolta Malu Rosu
Etapa5
Dum, 22 Sep
17:00 Recolta Malu Rosu 7 - 4 Unirea Ion Roata
Dum, 22 Sep
17:00 Vointa Maia 2 - 2 Juventus Boranesti
Dum, 22 Sep
17:00 Avantul Rovine 4 - 1 Gloria Alexeni
Dum, 22 Sep
17:00 AS FC Dridu 1 - 1 Fulgerul Fierbinti
Dum, 22 Sep
17:00 Viitorul Moldoveni 2 - 2 Infratirea Jilavele
Dum, 22 Sep
17:00 Staruinta Brosteni 2 - 7 Libertatea Salcioara
Dum, 22 Sep
17:00 Recolta Barcanesti 6 - 2 Cosereni
Dum, 22 Sep
17:00 Secunda Adincata 2 - 0 Viitorul Axintele
Etapa6
Dum, 29 Sep
13:00 Unirea Ion Roata 0 - 3 Viitorul Axintele
Dum, 29 Sep
17:00 Cosereni 6 - 2 Secunda Adincata
Dum, 29 Sep
17:00 Libertatea Salcioara 2 - 4 Recolta Barcanesti
Dum, 29 Sep
17:00 Infratirea Jilavele 8 - 1 Staruinta Brosteni
Dum, 29 Sep
17:00 Fulgerul Fierbinti 1 - 1 Viitorul Moldoveni
Dum, 29 Sep
17:00 Gloria Alexeni 1 - 1 AS FC Dridu
Dum, 29 Sep
17:00 Juventus Boranesti 6 - 1 Avantul Rovine
Dum, 29 Sep
17:00 Recolta Malu Rosu 3 - 1 Vointa Maia
Etapa7
Dum, 06 Oct
16:00 Vointa Maia 1 - 2 Unirea Ion Roata
Dum, 06 Oct
16:00 Avantul Rovine 1 - 1 Recolta Malu Rosu
Dum, 06 Oct
16:00 AS FC Dridu 3 - 4 Juventus Boranesti
Dum, 06 Oct
16:00 Viitorul Moldoveni 7 - 0 Gloria Alexeni
Dum, 06 Oct
16:00 Staruinta Brosteni 1 - 3 Fulgerul Fierbinti
Dum, 06 Oct
16:00 Recolta Barcanesti 4 - 0 Infratirea Jilavele
Dum, 06 Oct
12:00 Secunda Adincata 3 - 4 Libertatea Salcioara
Dum, 06 Oct
16:00 Viitorul Axintele 4 - 1 Cosereni
Etapa8
Dum, 13 Oct
16:00 Unirea Ion Roata 2 - 1 Cosereni
Dum, 13 Oct
16:00 Libertatea Salcioara 2 - 1 Viitorul Axintele
Dum, 13 Oct
16:00 Infratirea Jilavele 4 - 0 Secunda Adincata
Dum, 13 Oct
16:00 Fulgerul Fierbinti 0 - 0 Recolta Barcanesti
Dum, 13 Oct
16:00 Gloria Alexeni 1 - 0 Staruinta Brosteni
Dum, 13 Oct
16:00 Juventus Boranesti 4 - 2 Viitorul Moldoveni
Dum, 13 Oct
16:00 Recolta Malu Rosu 6 - 0 AS FC Dridu
Dum, 13 Oct
16:00 Vointa Maia 2 - 0 Avantul Rovine
Etapa9
Dum, 20 Oct
16:00 Avantul Rovine 0 - 3 Unirea Ion Roata
Dum, 20 Oct
16:00 AS FC Dridu 2 - 0 Vointa Maia
Dum, 20 Oct
16:00 Viitorul Moldoveni 3 - 2 Recolta Malu Rosu
Dum, 20 Oct
16:00 Staruinta Brosteni 0 - 2 Juventus Boranesti
Dum, 20 Oct
16:00 Recolta Barcanesti 10 - 1 Gloria Alexeni
Dum, 20 Oct
12:00 Secunda Adincata 1 - 5 Fulgerul Fierbinti
Dum, 20 Oct
16:00 Viitorul Axintele 4 - 1 Infratirea Jilavele
Dum, 20 Oct
16:00 Cosereni 6 - 3 Libertatea Salcioara
Etapa10
Dum, 27 Oct
14:00 Unirea Ion Roata 2 - 2 Libertatea Salcioara
Dum, 27 Oct
14:00 Infratirea Jilavele 2 - 1 Cosereni
Dum, 27 Oct
14:00 Fulgerul Fierbinti 2 - 3 Viitorul Axintele
Dum, 27 Oct
14:00 Gloria Alexeni 1 - 3 Secunda Adincata
Dum, 27 Oct
14:00 Juventus Boranesti 3 - 5 Recolta Barcanesti
Dum, 27 Oct
14:00 Recolta Malu Rosu 5 - 1 Staruinta Brosteni
Dum, 27 Oct
14:00 Vointa Maia 1 - 3 Viitorul Moldoveni
Dum, 27 Oct
14:00 Avantul Rovine 3 - 0 AS FC Dridu
Etapa11
Dum, 03 Noi
14:00 AS FC Dridu 3 - 0 Unirea Ion Roata
Dum, 03 Noi
14:00 Viitorul Moldoveni 5 - 1 Avantul Rovine
Dum, 03 Noi
14:00 Staruinta Brosteni 2 - 2 Vointa Maia
Dum, 03 Noi
14:00 Recolta Barcanesti 3 - 2 Recolta Malu Rosu
Dum, 03 Noi
14:00 Secunda Adincata 1 - 1 Juventus Boranesti
Dum, 03 Noi
14:00 Viitorul Axintele 5 - 0 Gloria Alexeni
Dum, 03 Noi
14:00 Cosereni 2 - 2 Fulgerul Fierbinti
Dum, 03 Noi
14:00 Libertatea Salcioara 6 - 1 Infratirea Jilavele
Etapa12
Dum, 10 Noi
14:00 Unirea Ion Roata 1 - 4 Infratirea Jilavele
Dum, 10 Noi
14:00 Fulgerul Fierbinti 4 - 2 Libertatea Salcioara
Dum, 10 Noi
14:00 Gloria Alexeni 0 - 3 Cosereni
Dum, 10 Noi
14:00 Juventus Boranesti 2 - 8 Viitorul Axintele
Dum, 10 Noi
14:00 Recolta Malu Rosu 3 - 2 Secunda Adincata
Dum, 10 Noi
14:00 Vointa Maia 0 - 9 Recolta Barcanesti
Dum, 10 Noi
14:00 Avantul Rovine 4 - 2 Staruinta Brosteni
Dum, 10 Noi
14:00 AS FC Dridu 2 - 1 Viitorul Moldoveni
Etapa13
Dum, 17 Noi
14:00 Viitorul Moldoveni 4 - 1 Unirea Ion Roata
Dum, 17 Noi
14:00 Staruinta Brosteni 2 - 2 AS FC Dridu
Dum, 17 Noi
14:00 Recolta Barcanesti 5 - 2 Avantul Rovine
Dum, 17 Noi
14:00 Secunda Adincata 6 - 1 Vointa Maia
Dum, 17 Noi
14:00 Viitorul Axintele 4 - 2 Recolta Malu Rosu
Dum, 17 Noi
14:00 Cosereni 2 - 5 Juventus Boranesti
Dum, 17 Noi
14:00 Libertatea Salcioara 3 - 1 Gloria Alexeni
Dum, 17 Noi
14:00 Infratirea Jilavele 3 - 1 Fulgerul Fierbinti
Etapa14
Dum, 24 Noi
14:00 Unirea Ion Roata 1 - 2 Fulgerul Fierbinti
Dum, 24 Noi
14:00 Gloria Alexeni 3 - 4 Infratirea Jilavele
Dum, 24 Noi
14:00 Juventus Boranesti 2 - 2 Libertatea Salcioara
Dum, 24 Noi
14:00 Recolta Malu Rosu 2 - 0 Cosereni
Dum, 24 Noi
14:00 Vointa Maia 1 - 10 Viitorul Axintele
Dum, 24 Noi
14:00 Avantul Rovine 4 - 0 Secunda Adincata
Dum, 24 Noi
14:00 AS FC Dridu 1 - 3 Recolta Barcanesti
Dum, 24 Noi
14:00 Viitorul Moldoveni 8 - 4 Staruinta Brosteni
Etapa15
Dum, 01 Dec
14:00 Staruinta Brosteni 0 - 2 Unirea Ion Roata
Dum, 01 Dec
14:00 Recolta Barcanesti 4 - 1 Viitorul Moldoveni
Dum, 01 Dec
14:00 Secunda Adincata 1 - 2 AS FC Dridu
Dum, 01 Dec
14:00 Viitorul Axintele 4 - 0 Avantul Rovine
Dum, 01 Dec
14:00 Cosereni 2 - 1 Vointa Maia
Dum, 01 Dec
14:00 Libertatea Salcioara 4 - 2 Recolta Malu Rosu
Dum, 01 Dec
14:00 Infratirea Jilavele 1 - 1 Juventus Boranesti
Dum, 01 Dec
14:00 Fulgerul Fierbinti 6 - 1 Gloria Alexeni
Etapa1
Dum, 25 Aug
17:30 Gloria Alexeni 3 - 2 Unirea Ion Roata
Dum, 25 Aug
17:30 Juventus Boranesti 1 - 3 Fulgerul Fierbinti
Dum, 25 Aug
17:30 Recolta Malu Rosu 5 - 4 Infratirea Jilavele
Dum, 25 Aug
17:30 Vointa Maia 4 - 3 Libertatea Salcioara
Dum, 25 Aug
17:30 Avantul Rovine 4 - 2 Cosereni
Dum, 25 Aug
17:30 AS FC Dridu 5 - 3 Viitorul Axintele
Dum, 25 Aug
17:30 Viitorul Moldoveni 5 - 1 Secunda Adincata
Dum, 25 Aug
17:30 Staruinta Brosteni 0 - 0 Recolta Barcanesti
Etapa2
Du, -0 -Se
@17:3 Unirea Ion Roata 0 - 3 Recolta Barcanesti
Du, -0 -Se
@17:3 Secunda Adincata 3 - 1 Staruinta Brosteni
Du, -0 -Se
@17:3 Viitorul Axintele 1 - 1 Viitorul Moldoveni
Du, -0 -Se
@17:3 Cosereni 2 - 0 AS FC Dridu
Du, -0 -Se
@17:3 Libertatea Salcioara 1 - 5 Avantul Rovine
Du, -0 -Se
@17:3 Infratirea Jilavele 7 - 0 Vointa Maia
Du, -0 -Se
@17:3 Fulgerul Fierbinti 6 - 0 Recolta Malu Rosu
Du, -0 -Se
@17:3 Gloria Alexeni 3 - 1 Juventus Boranesti
Etapa3
Dum, 08 Sep
17:00 Juventus Boranesti 0 - 2 Unirea Ion Roata
Dum, 08 Sep
17:00 Recolta Malu Rosu 2 - 1 Gloria Alexeni
Dum, 08 Sep
17:00 Vointa Maia 1 - 5 Fulgerul Fierbinti
Dum, 08 Sep
17:00 Avantul Rovine 1 - 7 Infratirea Jilavele
Dum, 08 Sep
17:00 AS FC Dridu 2 - 0 Libertatea Salcioara
Dum, 08 Sep
17:00 Viitorul Moldoveni 5 - 1 Cosereni
Dum, 08 Sep
17:00 Staruinta Brosteni 1 - 0 Viitorul Axintele
Dum, 08 Sep
17:00 Recolta Barcanesti 3 - 0 Secunda Adincata
Etapa4
Dum, 15 Sep
13:00 Unirea Ion Roata 5 - 1 Secunda Adincata
Dum, 15 Sep
17:00 Viitorul Axintele 1 - 1 Recolta Barcanesti
Dum, 15 Sep
17:00 Cosereni 4 - 1 Staruinta Brosteni
Dum, 15 Sep
17:00 Libertatea Salcioara 3 - 0 Viitorul Moldoveni
Dum, 15 Sep
17:00 Infratirea Jilavele 3 - 2 AS FC Dridu
Dum, 15 Sep
17:00 Fulgerul Fierbinti 3 - 0 Avantul Rovine
Dum, 15 Sep
17:00 Gloria Alexeni 3 - 0 Vointa Maia
Dum, 15 Sep
17:00 Juventus Boranesti 2 - 1 Recolta Malu Rosu
Etapa5
Dum, 22 Sep
17:00 Recolta Malu Rosu 7 - 4 Unirea Ion Roata
Dum, 22 Sep
17:00 Vointa Maia 2 - 2 Juventus Boranesti
Dum, 22 Sep
17:00 Avantul Rovine 4 - 1 Gloria Alexeni
Dum, 22 Sep
17:00 AS FC Dridu 1 - 1 Fulgerul Fierbinti
Dum, 22 Sep
17:00 Viitorul Moldoveni 2 - 2 Infratirea Jilavele
Dum, 22 Sep
17:00 Staruinta Brosteni 2 - 7 Libertatea Salcioara
Dum, 22 Sep
17:00 Recolta Barcanesti 6 - 2 Cosereni
Dum, 22 Sep
17:00 Secunda Adincata 2 - 0 Viitorul Axintele
Etapa6
Dum, 29 Sep
13:00 Unirea Ion Roata 0 - 3 Viitorul Axintele
Dum, 29 Sep
17:00 Cosereni 6 - 2 Secunda Adincata
Dum, 29 Sep
17:00 Libertatea Salcioara 2 - 4 Recolta Barcanesti
Dum, 29 Sep
17:00 Infratirea Jilavele 8 - 1 Staruinta Brosteni
Dum, 29 Sep
17:00 Fulgerul Fierbinti 1 - 1 Viitorul Moldoveni
Dum, 29 Sep
17:00 Gloria Alexeni 1 - 1 AS FC Dridu
Dum, 29 Sep
17:00 Juventus Boranesti 6 - 1 Avantul Rovine
Dum, 29 Sep
17:00 Recolta Malu Rosu 3 - 1 Vointa Maia
Etapa7
Dum, 06 Oct
16:00 Vointa Maia 1 - 2 Unirea Ion Roata
Dum, 06 Oct
16:00 Avantul Rovine 1 - 1 Recolta Malu Rosu
Dum, 06 Oct
16:00 AS FC Dridu 3 - 4 Juventus Boranesti
Dum, 06 Oct
16:00 Viitorul Moldoveni 7 - 0 Gloria Alexeni
Dum, 06 Oct
16:00 Staruinta Brosteni 1 - 3 Fulgerul Fierbinti
Dum, 06 Oct
16:00 Recolta Barcanesti 4 - 0 Infratirea Jilavele
Dum, 06 Oct
12:00 Secunda Adincata 3 - 4 Libertatea Salcioara
Dum, 06 Oct
16:00 Viitorul Axintele 4 - 1 Cosereni
Etapa8
Dum, 13 Oct
16:00 Unirea Ion Roata 2 - 1 Cosereni
Dum, 13 Oct
16:00 Libertatea Salcioara 2 - 1 Viitorul Axintele
Dum, 13 Oct
16:00 Infratirea Jilavele 4 - 0 Secunda Adincata
Dum, 13 Oct
16:00 Fulgerul Fierbinti 0 - 0 Recolta Barcanesti
Dum, 13 Oct
16:00 Gloria Alexeni 1 - 0 Staruinta Brosteni
Dum, 13 Oct
16:00 Juventus Boranesti 4 - 2 Viitorul Moldoveni
Dum, 13 Oct
16:00 Recolta Malu Rosu 6 - 0 AS FC Dridu
Dum, 13 Oct
16:00 Vointa Maia 2 - 0 Avantul Rovine
Etapa9
Dum, 20 Oct
16:00 Avantul Rovine 0 - 3 Unirea Ion Roata
Dum, 20 Oct
16:00 AS FC Dridu 2 - 0 Vointa Maia
Dum, 20 Oct
16:00 Viitorul Moldoveni 3 - 2 Recolta Malu Rosu
Dum, 20 Oct
16:00 Staruinta Brosteni 0 - 2 Juventus Boranesti
Dum, 20 Oct
16:00 Recolta Barcanesti 10 - 1 Gloria Alexeni
Dum, 20 Oct
12:00 Secunda Adincata 1 - 5 Fulgerul Fierbinti
Dum, 20 Oct
16:00 Viitorul Axintele 4 - 1 Infratirea Jilavele
Dum, 20 Oct
16:00 Cosereni 6 - 3 Libertatea Salcioara
Etapa10
Dum, 27 Oct
14:00 Unirea Ion Roata 2 - 2 Libertatea Salcioara
Dum, 27 Oct
14:00 Infratirea Jilavele 2 - 1 Cosereni
Dum, 27 Oct
14:00 Fulgerul Fierbinti 2 - 3 Viitorul Axintele
Dum, 27 Oct
14:00 Gloria Alexeni 1 - 3 Secunda Adincata
Dum, 27 Oct
14:00 Juventus Boranesti 3 - 5 Recolta Barcanesti
Dum, 27 Oct
14:00 Recolta Malu Rosu 5 - 1 Staruinta Brosteni
Dum, 27 Oct
14:00 Vointa Maia 1 - 3 Viitorul Moldoveni
Dum, 27 Oct
14:00 Avantul Rovine 3 - 0 AS FC Dridu
Etapa11
Dum, 03 Noi
14:00 AS FC Dridu 3 - 0 Unirea Ion Roata
Dum, 03 Noi
14:00 Viitorul Moldoveni 5 - 1 Avantul Rovine
Dum, 03 Noi
14:00 Staruinta Brosteni 2 - 2 Vointa Maia
Dum, 03 Noi
14:00 Recolta Barcanesti 3 - 2 Recolta Malu Rosu
Dum, 03 Noi
14:00 Secunda Adincata 1 - 1 Juventus Boranesti
Dum, 03 Noi
14:00 Viitorul Axintele 5 - 0 Gloria Alexeni
Dum, 03 Noi
14:00 Cosereni 2 - 2 Fulgerul Fierbinti
Dum, 03 Noi
14:00 Libertatea Salcioara 6 - 1 Infratirea Jilavele
Etapa12
Dum, 10 Noi
14:00 Unirea Ion Roata 1 - 4 Infratirea Jilavele
Dum, 10 Noi
14:00 Fulgerul Fierbinti 4 - 2 Libertatea Salcioara
Dum, 10 Noi
14:00 Gloria Alexeni 0 - 3 Cosereni
Dum, 10 Noi
14:00 Juventus Boranesti 2 - 8 Viitorul Axintele
Dum, 10 Noi
14:00 Recolta Malu Rosu 3 - 2 Secunda Adincata
Dum, 10 Noi
14:00 Vointa Maia 0 - 9 Recolta Barcanesti
Dum, 10 Noi
14:00 Avantul Rovine 4 - 2 Staruinta Brosteni
Dum, 10 Noi
14:00 AS FC Dridu 2 - 1 Viitorul Moldoveni
Etapa13
Dum, 17 Noi
14:00 Viitorul Moldoveni 4 - 1 Unirea Ion Roata
Dum, 17 Noi
14:00 Staruinta Brosteni 2 - 2 AS FC Dridu
Dum, 17 Noi
14:00 Recolta Barcanesti 5 - 2 Avantul Rovine
Dum, 17 Noi
14:00 Secunda Adincata 6 - 1 Vointa Maia
Dum, 17 Noi
14:00 Viitorul Axintele 4 - 2 Recolta Malu Rosu
Dum, 17 Noi
14:00 Cosereni 2 - 5 Juventus Boranesti
Dum, 17 Noi
14:00 Libertatea Salcioara 3 - 1 Gloria Alexeni
Dum, 17 Noi
14:00 Infratirea Jilavele 3 - 1 Fulgerul Fierbinti
Etapa14
Dum, 24 Noi
14:00 Unirea Ion Roata 1 - 2 Fulgerul Fierbinti
Dum, 24 Noi
14:00 Gloria Alexeni 3 - 4 Infratirea Jilavele
Dum, 24 Noi
14:00 Juventus Boranesti 2 - 2 Libertatea Salcioara
Dum, 24 Noi
14:00 Recolta Malu Rosu 2 - 0 Cosereni
Dum, 24 Noi
14:00 Vointa Maia 1 - 10 Viitorul Axintele
Dum, 24 Noi
14:00 Avantul Rovine 4 - 0 Secunda Adincata
Dum, 24 Noi
14:00 AS FC Dridu 1 - 3 Recolta Barcanesti
Dum, 24 Noi
14:00 Viitorul Moldoveni 8 - 4 Staruinta Brosteni
Etapa15
Dum, 01 Dec
14:00 Staruinta Brosteni 0 - 2 Unirea Ion Roata
Dum, 01 Dec
14:00 Recolta Barcanesti 4 - 1 Viitorul Moldoveni
Dum, 01 Dec
14:00 Secunda Adincata 1 - 2 AS FC Dridu
Dum, 01 Dec
14:00 Viitorul Axintele 4 - 0 Avantul Rovine
Dum, 01 Dec
14:00 Cosereni 2 - 1 Vointa Maia
Dum, 01 Dec
14:00 Libertatea Salcioara 4 - 2 Recolta Malu Rosu
Dum, 01 Dec
14:00 Infratirea Jilavele 1 - 1 Juventus Boranesti
Dum, 01 Dec
14:00 Fulgerul Fierbinti 6 - 1 Gloria Alexeni