LIGA4 2011/2012 JUDET IALOMITA
-RETUR-
-ETAPA14(sb.17.03.12 h16.00)
viticola fetesti-unirea grivita 3-1
abatorul slobozia-olimpia brazii 5-3
rapid fetesti-andrias andrasesti 4-1
victoria amara-victoria tandarei 3-1
recolta ghe lazar-juventus boranesti 7-0
vointa reviga-spicul colelia 3-1
victoria munt buzau-recolta ghe doja 2-0
-ETAPA15(sb.24.03.12 h16.00)
unirea grivita-recolta ghe lazar 0-0
juventus boranesti-rapid fetesti 0-6
andrias andrasesti-vointa reviga 4-1
spicul colelia-abatorul slobozia 2-2
olimpia brazii-victoria amara 3-3
victoria tandarei-victoria munt buzau 3-0
recolta ghe doja-viticola fetesti 1-0
-ETAPA16(sb.31.03.12 h16.00)
viticola fetesti-recolta ghe lazar 0-0
rapid fetesti-unirea grivita 2-0
vointa reviga-juventus boranesti 5-0
abatorul slobozia-andrias andrasesti 6-2
victoria amara-spicul colelia 7-1
victoria munt buzau-olimpia brazii 2-0
recolta ghe doja-victoria tandarei 3-0
-ETAPA17(sb.07.04.12 h16.30)
recolta ghe lazar-rapid fetesti 2-6
unirea grivita-vointa reviga 3-3
juventus boranesti-abatorul slobozia 3-2
andrias andrasesti-victoria amara 1-1
spicul colelia-victoria munt buzau 1-0
olimpia brazii-recolta ghe doja 1-2
victoria tandarei-viticola fetesti 0-0
-ETAPA18(sb.14.04.12 h16.30)
viticola fetesti-rapid fetesti 0-0
vointa reviga-recolta ghe lazar 3-6
abatorul slobozia-unirea grivita 2-1
vointa amara-juventus boranesti 4-2
victoria munt buzau-andrias andrasesti 0-1/3-0mv
recolta ghe doja-spicul colelia 4-0
victoria tandarei-olimpia brazii 4-0
-ETAPA19(sb.21.04.12 h17.00)
rapid fetesti-vointa reviga 8-1
recolta ghe lazar-abatorul slobozia 2-3
unirea grivita-victoria amara 0-2
juventus boranesti-victoria munt buzau 2-0
andrias andrasesti-recolta ghe doja 6-4
spicul colelia-victoria tandarei 2-3
olimpia brazii-viticola fetesti 3-4
-ETAPA20(sb.28.04.12 h17.00)
viticola fetesti-vointa reviga
abatorul slobozia-rapid fetesti
victoria amara-recolta ghe lazar
victoria munt buzau-unirea grivita
recolta ghe doja-juventus boranesti
victoria tandarei-andrias andrasesti
olimpia brazii-spicul colelia
-ETAPA21(sb.05.05.12 h17.00)
vointa reviga-abatorul slobozia
rapid fetesti-victoria amara
recolta ghe lazar-victoria munt buzau
unirea grivita-recolta ghe doja
juventus boranesti-victoria tandarei
andrias andrasesti-olimpia brazii
spicul colelia-viticola fetesti
-ETAPA22(sb.12.05.12 h17.00)
abatorul slobozia-viticola fetesti
vointa amara-vointa reviga
victoria munt buzau-rapid fetesti
recolta ghe doja-recolta ghe lazar
victoria tandarei-unirea grivita
olimpia brazii-juventus boranesti
spicul colelia-andrias andrasesti
-ETAPA23(sb.19.05.12 h17.30)
abatorul slobozia-victoria amara
vointa reviga-victoria munt buzau
rapid fetesti-recolta ghe doja
recolta ghe lazar-victoria tandarei
unirea grivita-olimpia brazii
juventus boranesti-spicul colelia
viticola fetesti-andrias andrasesti
-ETAPA24(sb.26.05.12 h17.30)
victoria amara-viticola fetesti
victoria munt buzau-abatorul slobozia
recolta ghe doja-vointa reviga
victoria tandarei-rapid fetesti
olimpia brazii-recolta ghe lazar
spicul colelia-unirea grivita
andrias andrasesti-juventus boranesti
-ETAPA25(sb.02.06.12 h17.30)
victoria amara-victoria munt buzau
abatorul slobozia-recolta ghe doja
vointa reviga-victoria tandarei
rapid fetesti-olimpia brazii
recolta ghe lazar-spicul colelia
unirea grivita-andrias andrasesti
viticola fetesti-juventus boranesti
-ETAPA26(sb.09.06.12 h17.30)
victoria munt buzau-viticola fetesti
recolta ghe doja-victoria amara
victoria tandarei-abatorul slobozia
olimpia brazii-vointa reviga
spicul colelia-rapid fetesti
andrias andrasesti-recolta ghe lazar
juventus boranesti-unirea grivita
-articol publicat de marian rad 19.01.12-
viticola fetesti-unirea grivita 3-1
abatorul slobozia-olimpia brazii 5-3
rapid fetesti-andrias andrasesti 4-1
victoria amara-victoria tandarei 3-1
recolta ghe lazar-juventus boranesti 7-0
vointa reviga-spicul colelia 3-1
victoria munt buzau-recolta ghe doja 2-0
-ETAPA15(sb.24.03.12 h16.00)
unirea grivita-recolta ghe lazar 0-0
juventus boranesti-rapid fetesti 0-6
andrias andrasesti-vointa reviga 4-1
spicul colelia-abatorul slobozia 2-2
olimpia brazii-victoria amara 3-3
victoria tandarei-victoria munt buzau 3-0
recolta ghe doja-viticola fetesti 1-0
-ETAPA16(sb.31.03.12 h16.00)
viticola fetesti-recolta ghe lazar 0-0
rapid fetesti-unirea grivita 2-0
vointa reviga-juventus boranesti 5-0
abatorul slobozia-andrias andrasesti 6-2
victoria amara-spicul colelia 7-1
victoria munt buzau-olimpia brazii 2-0
recolta ghe doja-victoria tandarei 3-0
-ETAPA17(sb.07.04.12 h16.30)
recolta ghe lazar-rapid fetesti 2-6
unirea grivita-vointa reviga 3-3
juventus boranesti-abatorul slobozia 3-2
andrias andrasesti-victoria amara 1-1
spicul colelia-victoria munt buzau 1-0
olimpia brazii-recolta ghe doja 1-2
victoria tandarei-viticola fetesti 0-0
-ETAPA18(sb.14.04.12 h16.30)
viticola fetesti-rapid fetesti 0-0
vointa reviga-recolta ghe lazar 3-6
abatorul slobozia-unirea grivita 2-1
vointa amara-juventus boranesti 4-2
victoria munt buzau-andrias andrasesti 0-1/3-0mv
recolta ghe doja-spicul colelia 4-0
victoria tandarei-olimpia brazii 4-0
-ETAPA19(sb.21.04.12 h17.00)
rapid fetesti-vointa reviga 8-1
recolta ghe lazar-abatorul slobozia 2-3
unirea grivita-victoria amara 0-2
juventus boranesti-victoria munt buzau 2-0
andrias andrasesti-recolta ghe doja 6-4
spicul colelia-victoria tandarei 2-3
olimpia brazii-viticola fetesti 3-4
-ETAPA20(sb.28.04.12 h17.00)
viticola fetesti-vointa reviga
abatorul slobozia-rapid fetesti
victoria amara-recolta ghe lazar
victoria munt buzau-unirea grivita
recolta ghe doja-juventus boranesti
victoria tandarei-andrias andrasesti
olimpia brazii-spicul colelia
-ETAPA21(sb.05.05.12 h17.00)
vointa reviga-abatorul slobozia
rapid fetesti-victoria amara
recolta ghe lazar-victoria munt buzau
unirea grivita-recolta ghe doja
juventus boranesti-victoria tandarei
andrias andrasesti-olimpia brazii
spicul colelia-viticola fetesti
-ETAPA22(sb.12.05.12 h17.00)
abatorul slobozia-viticola fetesti
vointa amara-vointa reviga
victoria munt buzau-rapid fetesti
recolta ghe doja-recolta ghe lazar
victoria tandarei-unirea grivita
olimpia brazii-juventus boranesti
spicul colelia-andrias andrasesti
-ETAPA23(sb.19.05.12 h17.30)
abatorul slobozia-victoria amara
vointa reviga-victoria munt buzau
rapid fetesti-recolta ghe doja
recolta ghe lazar-victoria tandarei
unirea grivita-olimpia brazii
juventus boranesti-spicul colelia
viticola fetesti-andrias andrasesti
-ETAPA24(sb.26.05.12 h17.30)
victoria amara-viticola fetesti
victoria munt buzau-abatorul slobozia
recolta ghe doja-vointa reviga
victoria tandarei-rapid fetesti
olimpia brazii-recolta ghe lazar
spicul colelia-unirea grivita
andrias andrasesti-juventus boranesti
-ETAPA25(sb.02.06.12 h17.30)
victoria amara-victoria munt buzau
abatorul slobozia-recolta ghe doja
vointa reviga-victoria tandarei
rapid fetesti-olimpia brazii
recolta ghe lazar-spicul colelia
unirea grivita-andrias andrasesti
viticola fetesti-juventus boranesti
-ETAPA26(sb.09.06.12 h17.30)
victoria munt buzau-viticola fetesti
recolta ghe doja-victoria amara
victoria tandarei-abatorul slobozia
olimpia brazii-vointa reviga
spicul colelia-rapid fetesti
andrias andrasesti-recolta ghe lazar
juventus boranesti-unirea grivita
-articol publicat de marian rad 19.01.12-