ETAPA16 Sâmbătă, 9 Martie
CF Brăila - Chindia Târgovişte 11:00
Săgeata Năvodari - Dinamo II Bucureşti 11:00
Sportul Studenţesc - FC Farul Constanţa 11:00
CS Otopeni - Dunărea Galaţi 11:00
Delta Tulcea - Rapid CFR Suceava 11:00
ETAPA17 Sâmbătă, 16 Martie
ACS Buftea - Săgeata Năvodari 11:00
CSM Unirea Slobozia - CF Brăila 11:00
Dinamo II Bucureşti - Sportul Studenţesc 11:00
FC Farul Constanţa - CS Otopeni 11:00
Dunărea Galaţi - Delta Tulcea 11:00
Rapid CFR Suceava - FC Botoşani 11:00
ETAPA18 Sâmbătă, 23 Martie
Săgeata Năvodari - Chindia Târgovişte 11:00
Sportul Studenţesc - ACS Buftea 11:00
CS Otopeni - Dinamo II Bucureşti 11:00
Delta Tulcea - FC Farul Constanţa 11:00
FC Botoşani - Dunărea Galaţi 11:00
ETAPA19 Sâmbătă, 30 Martie
CSM Unirea Slobozia - Săgeata Năvodari 11:00
Chindia Târgovişte - Sportul Studenţesc 11:00
ACS Buftea - CS Otopeni 11:00
Dinamo II Bucureşti - Delta Tulcea 11:00
FC Farul Constanţa - FC Botoşani 11:00
ETAPA20 Sâmbătă, 6 Aprilie
Săgeata Năvodari - CF Brăila 11:00
Sportul Studenţesc - CSM Unirea Slobozia 11:00
CS Otopeni - Chindia Târgovişte 11:00
Delta Tulcea - ACS Buftea 11:00
FC Botoşani - Dinamo II Bucureşti 11:00
Rapid CFR Suceava - Dunărea Galaţi 11:00
ETAPA21 Sâmbătă, 13 Aprilie
CF Brăila - Sportul Studenţesc 11:00
CSM Unirea Slobozia - CS Otopeni 11:00
Chindia Târgovişte - Delta Tulcea 11:00
ACS Buftea - FC Botoşani 11:00
FC Farul Constanţa - Rapid CFR Suceava 11:00
ETAPA22 Sâmbătă, 20 Aprilie
CS Otopeni - CF Brăila 11:00
Delta Tulcea - CSM Unirea Slobozia 11:00
FC Botoşani - Chindia Târgovişte 11:00
Rapid CFR Suceava - Dinamo II Bucureşti 11:00
Dunărea Galaţi - FC Farul Constanţa 11:00
ETAPA23 Sâmbătă, 27 Aprilie
Săgeata Năvodari - Sportul Studenţesc 11:00
CF Brăila - Delta Tulcea 11:00
CSM Unirea Slobozia - FC Botoşani 11:00
ACS Buftea - Rapid CFR Suceava 11:00
Dinamo II Bucureşti - Dunărea Galaţi 11:00
ETAPA24 Sâmbătă, 4 Mai
CS Otopeni - Săgeata Năvodari 11:00
FC Botoşani - CF Brăila 11:00
Rapid CFR Suceava - Chindia Târgovişte 11:00
Dunărea Galaţi - ACS Buftea 11:00
FC Farul Constanţa - Dinamo II Bucureşti 11:00
ETAPA25 Miercuri, 8 Mai
Sportul Studenţesc - CS Otopeni 11:00
Săgeata Năvodari - Delta Tulcea 11:00
CSM Unirea Slobozia - Rapid CFR Suceava 11:00
Chindia Târgovişte - Dunărea Galaţi 11:00
ACS Buftea - FC Farul Constanţa 11:00
ETAPA26 Sâmbătă, 11 Mai
Delta Tulcea - Sportul Studenţesc 11:00
FC Botoşani - Săgeata Năvodari 11:00
Rapid CFR Suceava - CF Brăila 11:00
Dunărea Galaţi - CSM Unirea Slobozia 11:00
FC Farul Constanţa - Chindia Târgovişte 11:00
Dinamo II Bucureşti - ACS Buftea 11:00
ETAPA27 Sâmbătă, 18 Mai
CS Otopeni - Delta Tulcea 11:00
Sportul Studenţesc - FC Botoşani 11:00
CF Brăila - Dunărea Galaţi 11:00
CSM Unirea Slobozia - FC Farul Constanţa 11:00
Chindia Târgovişte - Dinamo II Bucureşti 11:00
ETAPA28 Sâmbătă, 25 Mai
FC Botoşani - CS Otopeni 11:00
Rapid CFR Suceava - Săgeata Năvodari 11:00
FC Farul Constanţa - CF Brăila 11:00
Dinamo II Bucureşti - CSM Unirea Slobozia 11:00
ACS Buftea - Chindia Târgovişte 11:00
ETAPA29 Sâmbătă, 1 Iunie
Delta Tulcea - FC Botoşani 11:00
Sportul Studenţesc - Rapid CFR Suceava 11:00
Săgeata Năvodari - Dunărea Galaţi 11:00
CF Brăila - Dinamo II Bucureşti 11:00
CSM Unirea Slobozia - ACS Buftea 11:00
ETAPA30 Sâmbătă, 8 Iunie
Rapid CFR Suceava - CS Otopeni 11:00
Dunărea Galaţi - Sportul Studenţesc 11:00
FC Farul Constanţa - Săgeata Năvodari 11:00
ACS Buftea - CF Brăila 11:00
Chindia Târgovişte - CSM Unirea Slobozia 11:00
N.R-unele meciuri se pot juca si la ore diferite sau in alte zile in functie de programul televizarilor.
CF Brăila - Chindia Târgovişte 11:00
Săgeata Năvodari - Dinamo II Bucureşti 11:00
Sportul Studenţesc - FC Farul Constanţa 11:00
CS Otopeni - Dunărea Galaţi 11:00
Delta Tulcea - Rapid CFR Suceava 11:00
ETAPA17 Sâmbătă, 16 Martie
ACS Buftea - Săgeata Năvodari 11:00
CSM Unirea Slobozia - CF Brăila 11:00
Dinamo II Bucureşti - Sportul Studenţesc 11:00
FC Farul Constanţa - CS Otopeni 11:00
Dunărea Galaţi - Delta Tulcea 11:00
Rapid CFR Suceava - FC Botoşani 11:00
ETAPA18 Sâmbătă, 23 Martie
Săgeata Năvodari - Chindia Târgovişte 11:00
Sportul Studenţesc - ACS Buftea 11:00
CS Otopeni - Dinamo II Bucureşti 11:00
Delta Tulcea - FC Farul Constanţa 11:00
FC Botoşani - Dunărea Galaţi 11:00
ETAPA19 Sâmbătă, 30 Martie
CSM Unirea Slobozia - Săgeata Năvodari 11:00
Chindia Târgovişte - Sportul Studenţesc 11:00
ACS Buftea - CS Otopeni 11:00
Dinamo II Bucureşti - Delta Tulcea 11:00
FC Farul Constanţa - FC Botoşani 11:00
ETAPA20 Sâmbătă, 6 Aprilie
Săgeata Năvodari - CF Brăila 11:00
Sportul Studenţesc - CSM Unirea Slobozia 11:00
CS Otopeni - Chindia Târgovişte 11:00
Delta Tulcea - ACS Buftea 11:00
FC Botoşani - Dinamo II Bucureşti 11:00
Rapid CFR Suceava - Dunărea Galaţi 11:00
ETAPA21 Sâmbătă, 13 Aprilie
CF Brăila - Sportul Studenţesc 11:00
CSM Unirea Slobozia - CS Otopeni 11:00
Chindia Târgovişte - Delta Tulcea 11:00
ACS Buftea - FC Botoşani 11:00
FC Farul Constanţa - Rapid CFR Suceava 11:00
ETAPA22 Sâmbătă, 20 Aprilie
CS Otopeni - CF Brăila 11:00
Delta Tulcea - CSM Unirea Slobozia 11:00
FC Botoşani - Chindia Târgovişte 11:00
Rapid CFR Suceava - Dinamo II Bucureşti 11:00
Dunărea Galaţi - FC Farul Constanţa 11:00
ETAPA23 Sâmbătă, 27 Aprilie
Săgeata Năvodari - Sportul Studenţesc 11:00
CF Brăila - Delta Tulcea 11:00
CSM Unirea Slobozia - FC Botoşani 11:00
ACS Buftea - Rapid CFR Suceava 11:00
Dinamo II Bucureşti - Dunărea Galaţi 11:00
ETAPA24 Sâmbătă, 4 Mai
CS Otopeni - Săgeata Năvodari 11:00
FC Botoşani - CF Brăila 11:00
Rapid CFR Suceava - Chindia Târgovişte 11:00
Dunărea Galaţi - ACS Buftea 11:00
FC Farul Constanţa - Dinamo II Bucureşti 11:00
ETAPA25 Miercuri, 8 Mai
Sportul Studenţesc - CS Otopeni 11:00
Săgeata Năvodari - Delta Tulcea 11:00
CSM Unirea Slobozia - Rapid CFR Suceava 11:00
Chindia Târgovişte - Dunărea Galaţi 11:00
ACS Buftea - FC Farul Constanţa 11:00
ETAPA26 Sâmbătă, 11 Mai
Delta Tulcea - Sportul Studenţesc 11:00
FC Botoşani - Săgeata Năvodari 11:00
Rapid CFR Suceava - CF Brăila 11:00
Dunărea Galaţi - CSM Unirea Slobozia 11:00
FC Farul Constanţa - Chindia Târgovişte 11:00
Dinamo II Bucureşti - ACS Buftea 11:00
ETAPA27 Sâmbătă, 18 Mai
CS Otopeni - Delta Tulcea 11:00
Sportul Studenţesc - FC Botoşani 11:00
CF Brăila - Dunărea Galaţi 11:00
CSM Unirea Slobozia - FC Farul Constanţa 11:00
Chindia Târgovişte - Dinamo II Bucureşti 11:00
ETAPA28 Sâmbătă, 25 Mai
FC Botoşani - CS Otopeni 11:00
Rapid CFR Suceava - Săgeata Năvodari 11:00
FC Farul Constanţa - CF Brăila 11:00
Dinamo II Bucureşti - CSM Unirea Slobozia 11:00
ACS Buftea - Chindia Târgovişte 11:00
ETAPA29 Sâmbătă, 1 Iunie
Delta Tulcea - FC Botoşani 11:00
Sportul Studenţesc - Rapid CFR Suceava 11:00
Săgeata Năvodari - Dunărea Galaţi 11:00
CF Brăila - Dinamo II Bucureşti 11:00
CSM Unirea Slobozia - ACS Buftea 11:00
ETAPA30 Sâmbătă, 8 Iunie
Rapid CFR Suceava - CS Otopeni 11:00
Dunărea Galaţi - Sportul Studenţesc 11:00
FC Farul Constanţa - Săgeata Năvodari 11:00
ACS Buftea - CF Brăila 11:00
Chindia Târgovişte - CSM Unirea Slobozia 11:00
N.R-unele meciuri se pot juca si la ore diferite sau in alte zile in functie de programul televizarilor.